Wood 300

VINYLOVÉ PODLAHY

Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice.

Vinylové podlahy, jsou tvrdé a praktické vícevrstvé podlahy s tištěným povrchem v různých barvách. Díky vysoce kvalitnímu syntetickému jádru jsou vinylové podlahy vodotěsné a tlumí hluk. Vinylové podlahy navíc působí velmi teple a měkce na nohy, a protože jsou výjimečně tenké, lze je snadno položit na stávající rovné podlahové krytiny. Vinylové podlahy tvoří tyto čtyři vrstvy:

Vrstvy_VPP1. VRCHNÍ OCHRANNÁ POLYURETANOVÁ VRSTVA
Vrchní ochranná polyuretanová vrstva chrání Vinilové podlahy  proti špíně, skvrnám a škrábancům a usnadňuje jejich čištění. Extra-matná úroveň lesku propůjčuje podlahám skutečně autentický vzhled.

2. TRANSPARENTNÍ NÁŠLAPNÁ VRSTVA
Transparentní nášlapná vrstva nabízí maximální ochranu proti běžnému opotřebení. Pro komerční prostory je vrstva ještě zesílena.

3. DEZÉNOVÁ VRSTVA
Vysoce kvalitní dezénová vrstva je dostupná v mnoha různých vzhledech. Prvotřídní tiskové metody zajišťují stylový a nadmíru realistický efekt.

4. VODĚODOLNÉ A ZVUK TLUMÍCÍ JÁDRO
Voděodolné a zvuk tlumící jádro poskytuje pohodlí a trvanlivost.

Všimněte si, že vinylové podlahy jsou dodávány ve dvou verzích v závislosti na instalační metodě, tedy jako plovoucí nebo lepené..

MeisterSilcentLaminaatxxl

Dodáváme a pokládáme vinylové podlahy těchto výrobců:

Meister
Floor Forever
Quick Step
Design Flooring
eMLine
Tarkett
Gerflor